معاونت فرهنگی دانشجویی - دانشگاه علوم پزشکی فسا

stu 95

اخبار و اطلاعیه ها

به گزارش مفدا، برگزیدگان بخش ”صنایع دستی“ به شرح زیر است:
 

در بخش  دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی:

رشته خوشنویسی نسخ

رتبه اول: انسیه نصیری از علوم پزشکی فسا

رتبه دوم: غزاله گیوی از علوم پزشکی یزد

رتبه سوم: سجاد  رشمه ای علوم پزشکی سمنان

رشته خوشنویسی نستعلیق دانشجویان علوم پزشکی

رتبه اول: زهرا کاظمی از علوم پزشکی گیلان

رتبه دوم: فاطمه زهرا ریاحی از علوم پزشکی مازندارن

رتبه سوم مشترکا: مهدی یزدخواستی از علوم پزشکی مازنداران و رویا احمدی از علوم پزشمی قزوین

رشته خوشنویسی شکسته نستعلیق

رتبه اول: فرهاد آقایی از علوم پزشکی زنحان

رتبه دوم:هوشمند تاجدینی از علوم پزشکی زنجان

رتبه سوم: محمدرضا فرهادی از علوم پزشکی شهرکرد

رشته خوشنویسی معلی

رتبه اول: ماندانا شعبانی از علوم پزشکی مشهد

رتبه دوم: زهرا جلایری از علوم پزشکی مشهد

رتبه سوم:یوسف مولای از علوم پزشکی تبریز

رشته خوشنویسی تحریری

رتبه اول: هوشمند تاجدینی از علوم پزشکی زنجان

رتبه دوم: حسن محسن زاده از علوم پزشکی ایلام

رتبه سوم: فاطمه کاظمی از علوم پزشکی قزوین

رشته نقاشی خط

رتبه اول:یاسمن حبیب زاده از علوم بهزیستی و توانبخشی

رتبه دوم:حسین طالب زاده از گناباد

رتبه سوم: زینب آقاجانی از علوم پزشکی ارومیه
 

 رشته  خوشنویسی نستعلیق دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور

رتبه اول: هادی هنردوست از موسسه غیرانتفاعی الوند همدان

رتبه دوم: مرتضی جهانی از دانشگاه آزاد بندر انزلی

رتبه سوم: فرهاد آقایی از علوم پزشکی زنجان

خوشنویسی شکسته نستعلیق دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور

رتبه اول:هوشمند تاجدینی از علوم پزشکی زنجان

رتبه دوم:فرهاد آقایی از علوم پزشکی زنجان

رتبه سوم: حسن محسن زاده از علوم پزشکی ایلام

رشته مصنوعات چوبی:
رتبه اول مدینه مصطفی نژاد تبریز

رتبه دوم فیروزه زارعی کردشوری لارستان

رتبه سوم  مشترکا مهدی احمدی داغستانی اراک و لطیف محمدی ایلام

رشته مصنوعات فلزی

رتبه اول: شمس الدین یوسفی یزد

رتبه دوم:نفیسه قرآنی کرمانشاه

رتبه سوم: عاطفه شریفیان


در رشته فرش و گلیم

رتبه اول: معصومه عرب صالحی از کاشان

رتبه دوم: مهدی فیضی از تبریز

رتبه سوم مشترکا طاهره الوندیان، فرشته نجفی و فائزه افشون از زنجان

سفال و سرامیک

رتبه اول: فاطمه سادات میرکریمی از گلستان

رتبه دوم: فاطمه محمدعلی پور از تبریز

رتبه سوم: قاسم پهلوان زاده از کاشان


رشته طراحی

رتبه اول:  محمد صبوری از گناباد

رتبه دوم: هانیه محمدی از کاشان

رتبه سوم: مریم رسولی از زنجان

رشته نقاشی و تصویر سازی

رتبه اول: سپیده سادات خبازی از البرز

رتبه دوم: امیرحسین جلال پور از کاشان

رتبه سوم: مرضیه جوکار از بوشهر

رشته: کاریکاتور

رتبه اول:  محمد صبوری از گناباد

رتبه دوم: آرزو امینی

رتبه سوم: فروغ پرهیزگار از تبریز



رشته پوستر

رتبه اول: سید محمد موسوی زارع از نیشابور

رتبه دوم: محمد رضا مونسی از شهید بهشتی

نفر سوم: ابوذر بهراد از مشهد

رشته رشته نگارگری

رتبه اول: فائزه علی اکبرزاده از زنجان

رتبه دوم: نیوشا جان قربان از کاشان

رتبه سوم: ندا مهدوی از همدان

رشته عکس:

رتبه اول: میلاد اسلام زاده از لارستان

رتبه دوم:فرزانه زردکی از زاهدان

رتبه سوم: مونا محمودی از کاشان

رشته تصویرسازی

رتبه اول: صادق حیدری از گناباد

رتبه دوم: سارا پزشکی از اصفهان

رتبه سوم: مهسا نیک نفس از اصفهان


رشته کاریکاتور دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور

رتبه اول: محمد صبوری از علوم پزشکی گناباد

رتبه دوم: وحید مهربانی از علوم پزشکی اردبیل

رتبه سوم: سیدمهدی موسوی از علوم پزشکی اصفهان

رشته پوستر دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور

رتبه اول: داریوش الله یاری از موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)

رتبه دوم: ریحانه زنده بودی از دانشگاه بوشهر مرکزی

رتبه سوم: محمد حسین اکرمی ابرقویی از دانشگاه شهیدان پاک نژاد یزد

رشته عکس دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور

رتبه اول: میثم محمدی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه

رتبه دوم: مازیار احمدی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران

رتبه سوم: اسرا مرادی از دانشگاه آزاد واحد سنندج




نتایج بخش فیلم دانشجویان علوم پزشکی و دانشجویان سراسر کشور

رشته فیلم  کوتاه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی

رتبه اول: فیلم کوتاه "تشریح یک سوختگی مزمن" به کارگردانی سید علی مسدد از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه دوم: فیلم کوتاه "آناگل" به کارگردانی زهرا براتی فریمانی از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد
رتبه سوم: فیلم کوتاه "پول" به کارگردانی حسین قائمی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

بهترین فیلمنامه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی
فیلمنامه "سیب" و "کفشهایش" از اویس نادری از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

بهترین کارگردان فیلم کوتاه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی
سهیل پارسازاده برای فیلم "ماندن" از دانشگاه علوم پزشکی گلستان

بهترین بازیگر فیلم کوتاه
در این بخش برگزیده اعلام نشده

تقدیر از افسر اسدی برای فیلم "تشریح یک سوختگی مزمن"
و تقدیر از تارا سمائی کودک خردسال یکساله فیلم "کفشهایش"

بهترین تصویربرداری فیلم کوتاه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی
حسین قائمی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

بهترین تدوین فیلم کوتاه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی
رامین نور افروز از دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای فیلم "مرد خاکی"

بهترین فیلم کوتاه دانشجویان سراسر کشور

رتبه اول:"طلعت " اثر امیر روئینی از دانشگاه سوره
رتبه دوم: انجماد عقربه اثر عباس عمرانی بیدی از دانشگاه سوره
رتبه سوم: عشق آباد اثر نریمان خلیلی از دانشگاه هنر تهران